Kalendář

Lis
8
Ne
2. kolo Krajská soutěž družstev Vysočiny 2020/2021
Lis 8 celý den

Gambit Jihlava D – TJ Žďár nad Sázavou C
ŠK Světlá nad Sázavou B – TJ Náměšť nad Oslavou B
Spartak Pelhřimov B – Spartak Velká Bíteš
SŠK Cejle – Gambit Jihlava C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A – ŠK Caissa Třebíč B

Výsledky: http://chess-results.com/tnr535612.aspx?lan=5

Lis
15
Ne
1. liga – východ 2020/2021- 3. kolo
Lis 15 @ 10:00 – 16:00
1. liga - východ 2020/2021- 3. kolo

Ve třetím kole 1. ligy – východ hraje ŠK Gordic Jihlava s oddílem A64 PROCLIENT Grygov.

Rozpis soutěže.

Výsledky.

Lis
21
So
O jihlavský koláč 2020
Lis 21 celý den

První turnaj Ligy Vysočiny mládeže bude v Jihlavě.

Lis
22
Ne
3. kolo Krajská soutěž družstev Vysočiny 2020/2021
Lis 22 celý den

Gambit Jihlava C – Spartak Pelhřimov B
ŠK Caissa Třebíč B – ŠK Světlá nad Sázavou B
Spartak Velká Bíteš – TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
TJ Náměšť nad Oslavou B – Gambit JIhlava D
TJ Žďár nad Sázavou C – SŠK Cejle

Výsledky: http://chess-results.com/tnr535612.aspx?lan=5

Lis
29
Ne
2. kolo Krajský přebor družstev Vysočiny 2020/2021
Lis 29 celý den

Jiskra Humpolec – ŠK Světlá nad Sázavou A
ŠK Caissa Třebíč A – TJ Náměšť nad Oslavou A
Spartak Pelhřimov – TJ Žďár nad Sázavou B
Spartak Velké Meziříčí – Gambit Jihlava B

Výsledky: http://chess-results.com/tnr535612.aspx?lan=5

1. liga – východ 2020/2021- 4. kolo
Lis 29 @ 10:00 – 16:00
1. liga - východ 2020/2021- 4. kolo

Ve čtvrtém kole 1. ligy – východ hostí ŠK Gordic Jihlava oddíl ŠK Slavoj Poruba „B“.

Rozpis soutěže.

Výsledky.

Pro
5
So
Mikulášský turnaj mládeže 2020
Pro 5 celý den

Druhý turnaj Ligy Vysočiny mládeže bude ve Žďáře nad Sázavou.

Pro
6
Ne
4. kolo Krajská soutěž družstev Vysočiny 2020/2021
Pro 6 celý den

Gambit Jihlava D – ŠK Caissa Třebíč B
Spartak Pelhřimov B – TJ Žďár nad Sázavou C
Spartak Velká Bíteš – Gambit Jihlava C
SŠK Cejle – TJ Náměšť nad Oslavou B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A – ŠK Světlá nad Sázavou B

Výsledky: http://chess-results.com/tnr535612.aspx?lan=5

Pro
13
Ne
3. kolo Krajský přebor družstev Vysočiny 2020/2021
Pro 13 celý den

Gambit Jihlava B – Jiskra Humpolec
ŠK Světlá nad Sázavou A – Spartak Pelhřimov
TJ Náměšť nad Oslavou A – Spartak Velké Meziříčí
TJ Žďár nad Sázavou B – ŠK Caissa Třebíč A

Výsledky: http://chess-results.com/tnr535612.aspx?lan=5

1. liga – východ 2020/2021- 5. kolo
Pro 13 @ 10:00 – 16:00
1. liga - východ 2020/2021- 5. kolo

V pátém kole 1. ligy – východ hraje ŠK Gordic Jihlava venku s oddílem TJ CHS Chotěboř.

Rozpis soutěže.

Výsledky.